وب سایت كمپين حمايت از كانون مدافعان حقوق بشر به نشانی http://support-dhrc.com راه اندازی شد.
به گزارش سایت‌های خبری، کمپین حمایت از کانون مدافعان حقوق بشر که بیست و چهارم دی ماه امسال کار خود را آغاز کرده بود با راه اندازی وب سایتی برای انعکاس فعالیت های خود در این زمینه و همچنین معرفی هرچه بیشتر فعالیت های شیرین عبادی و دفتر کانون مدافعان حقوق بشر راه اندازی شد.
درپي برخوردهاي اخير با شيرين عبادي، برنده جایزه صلح نوبل و رييس كانون مدافعان حقوق بشر و يورش به دفتر وكالت او و نيز پلمپ دفتر كانون مدافعان حقوق بشر، جمعي از فعالان حقوق زنان، كمپيني رادر حمايت از اين كانون تشكيل دادند.
در اولين روز دي ماه امسال دفتر كانون مدافعان حقوق بشرميزبان جشني به مناسبت شصتمين سالگرد تصويب اعلاميه جهاني حقوق بشر بود اما ماموران نيروي انتظامي بدون اين كه حكمي در دست داشته باشند؛ به همراه تعدادي از افراد لباس شخصي به دفتر كانون مراجعه و حاضران را بيرون كردند و نیز دفتر كانون را پلمپ كردند.
همچنين نهم دي ماه امسال پنچ نفر تحت پوشش مأموران مالیاتی به دفتر وكالت شيرين عبادي مراجعه كردند و همه پرونده هاي محاكماتي، 77 جلد پرونده و پنچ كلاسور حاوي مكاتبات شخصي و اداري او را ضبط كردند.
جمعی از فعالان حقوق زنان با تشکیل این کمپین از فعالیت های کانون مدافعان حقوق بشر و همینطور شیرین عبادی حمایت می کنند. آنها در اولین اقدام خود به دیدار شیرین عبادی و برخی از اعضای کانون مدافعان حقوق بشر رفتند و قرار است گروه|‌های مختلف از جمله دانشجویان ،معلمان ،پرستاران و ... در هفته های بعد این دیدارها را ادامه دهند که اخبار مربوط به آن در سایت کمپین حمایت از کانون مدافعان حقوق بشر منتشر می شود. این سایت شامل اخبار، گزارش، گفت و گو، مقاله و بیانیه هایی است که درباره شیرین عیادی، کانون مدافعان حقوق بشر نوشته شده و می شود.